Anasayfa  /  Haberler  /  Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem , Sancaktepe Mutlu Evler merkezi’nde görev yapan Mahalle anneleri ile kahvaltılı programda bir araya geldi
HIZLI MENÜ
Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem , Sancaktepe Mutlu Evler merkezi’nde görev yapan Mahalle anneleri ile kahvaltılı programda bir araya geldi
Tarih : 28 Mayıs 2018     Kategori : Genel
31 Ocak Çarşamba günü gerçekleşen ve mahalle anneleri, yardımcıları ve gönüllülerinin katıldığı toplantıya ilginin büyük olduğu gözlendi.

Yardım dolu eller, sevgi dolu yürekler…

Başkanımız İsmail Erdem Mutlu Evler Merkezi’nin çalışmalarında emeği geçen herkese özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek  “Bu tür organizasyonlar için gönüllü ve özverili bireylere ihtiyaç var. Bu çalışmalar bir gönül ve şefkat hareketidir. Özveri ve çaba ister. Biz bunun için varız. Ümitsizlerin ümidi, ihtiyaç sahiplerinin ihtiyacı olabilmek için varız. Sizin asli vazifeniz mahallenizde ihtiyaç sahipleri, yetim, yaşlılar ve bizim ulaşamadığımız insanlara ulaşmak onların belediyemiz hizmetlerinden faydalanmalarını sağlamaktır. Mahalle Anneleri” olarak Sancaktepe halkı ve bizlerin arasında köprü vazifesi görmektesiniz. Sizlerin varlığı bizim için büyük bir güçtür.” şeklinde konuştu.

Başkanımız İsmail Erdem Mutlu Evler Projesi’nin, büyük ödülünün sahip olduğunu hatırlatarak yarınlar için çok çalışmamız gerektiğini söyledi. Başkanımız Erdem ayrıca Mahalle Anneleri’ne özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.